Age of Pirates II: City of Abandoned Ships

By admin on piątek, grudzień 11, 2009

0 Comments

Filed Under: PC

Age of Pirates II City of Abandoned Ships
Age of Pirates II: City of Abandoned Ships

Seaward.ru stworzył niezwykły symulator, przenoszący nas na pełne i nieznane morza, na których toczymy walki z innymi potężnymi statkami, poznając niezwykłą i ciekawą historię pochodzącą od bractwa piratów. Gatunek gry to typowy role-playing. Pozwala nam się wcielić w żeglarza, który stoi po stronie prawa, lub pirata, który gardzi wszelkimi zasadami ustanowionymi przez mocarstwa. Będący prawym kapitanem, możemy pływać pod banderą Francji, Anglii, Hiszpanii, albo Holandii. Niezależnie od decyzji, mądre, mogą spowodować, że staniemy się żywą legendą, a takie odległa krainy ja Kuba, Jamajka, Beliz, czy Bermudy, stoją otworem do ich odwiedzania.

Gra rządzi się swoimi zasadami. Odkrywanie nowych terenów jest powiązane z najeżdżaniem, plądrowaniem i poszukiwaniem ukrytych skarbów. Prawie jak w filmie Piraci z Karaibów. Wywiązywanie się z podjętych zadań jest trudne i bardzo niebezpieczne. Czekają nas pojedynki szermierskie, morski i lądowe, a możliwość ulepszania okrętu daje nam pełną satysfakcję.

Mocno różni się od podobnych serii gier, grafika bardziej oddaje rzeczywiste kształty, fizyka daje się odczuć w każdych manewrach, po za tym widzimy ludzi chodzących na okręcie podczas obserwacji z perspektywy trzeciej osoby, a także mamy możliwość schodzenia na dno. To tylko niektóre wrażenia, jakie nas czekają podczas eksploracji mórz. Jak to po części wygląda, to dobrze oddaje poniższy materiał video.

Wymagania sprzętowe:

  • Pentium 4 1.5 GHz,
  • 512 MB RAM,
  • Karta grafiki 64 MB (GeForce 4 Ti4200 lub lepsza),
  • 7.2 GB HDD, Windows XP.

No Comments for this post

No comments yet.

Leave a comment

Name (required) Comment
Mail (required)
Website