Anno 1404

By admin on wtorek, Grudzień 15, 2009

0 Comments

Filed Under: PC

Anno 1404
Related Designs: Anno 1404

Ubisoft prezentuje kolejną pozycję godną naszego zainteresowania. Jest to czwarta część serii strategicznej Anno. Tym razem akcja toczy się w XV wieku n.e, gdzie przechodzimy przez czasy Średniowiecznych odkryć i tajemnic. Otrzymujemy do dyspozycji mały zespół kolonistów udających się aż po krańce kontynentu azjatyckiego. Misję kolonizacji terenów zaczynamy od decyzji, mającej na celu wybrać wyspę, do której ma dopłynąć nasz statek, po czym rozbić osadę, która z czasem ma się przekształcić w metropolię.

Stykamy się tu z wysoce rozbudowanym mechanizmem ekonomicznym. Zajmujemy się min. wypełnianiem żądań naszych mieszkańców, tworzeniem linii produkcyjnej, zaspokajaniem potrzeb towarowych i handlowych, dbając jednocześnie o wysokość podatków. nałożonych na naszych kolonistów. System ten umożliwia także elementy dyplomatyczne, mające na celi utrzymanie wpływowych kontaktów z obcego otoczenia, pozyskując przy okazji orientalne towary.

Po za różnymi elementami fabularnymi, jest też interesująca pod względem oprawy graficznym. Nowy silnik generowania szczegółów wizualnych, oraz samej fizyki gry zachwyci wręcz nasze oko. Będziemy mogli przy tym też zaobserwować sposób stawiania całych konstrukcji, krok po kroku, a nawet mamy możliwość ingerowania w projekty konstrukcyjne.

Wymagania sprzętowe:

  • Core 2 Duo 2.6 GHz,
  • 2 GB RAM,
  • Karta grafiki 512 MB (GeForce 8800 lub lepsza),
  • 6 GB HDD,
  • Windows XP SP3/Vista

No Comments for this post

No comments yet.

Leave a comment

Name (required) Comment
Mail (required)
Website