Assassin’s Creed II

By admin on wtorek, listopad 3, 2009

0 Comments

Filed Under: PC

Assassin's Creed II
Assassin’s Creed II

Ubisoft Entertainment po raz kolejny wydaje kultową grę Assassin’s Creed 2 spod typu TPP. W tej części gry przenosimy się do roku 1479, do epoki renesansu, gdzie będziemy mieli przyjemność zwiedzić takie miasta jak Sycylia, Florencja czy Wenecja. Rolnicze tereny, przez które będziemy przemierzać z pewnością zachwycą nas swoim urokiem, wytwarzając przy tym właściwy klimat dla tej gry. Uczestniczyć będziemy w jednym z najbardziej rozbudowanego wątku fabularnego, gdzie na dodatek będziemy mogli brać pod uwagę parę innych misji pobocznych.

Spotkamy się z zupełnie odświeżoną AI gry, która równie dobrze korzysta z umiejętności akrobatyki, są bardziej spostrzegawczy, oraz umiejętniej władają bronią. Nowością okazuje się również leczenie ciężkich ran, odniesionych podczas walk. Zmodyfikowano również postać, dodając jej kilka nowych umiejętności tj. pływanie w rzekach i jeziorach otwierając nam nowe sposoby eliminacji punktów. Sporo modyfikacji wprowadzono również w samej grze, gdzie z pewnością uprzyjemni nam wiele godzin aktywnego grania.

Jednym z ciekawych elementów, to możliwość interaktywnego wpływania na przyszłe wydarzenia, po przez podejmowanie we właściwym czasie działań mających na dalsze losy bohatera. Nie raz narażamy się lokalnym władzom, lecz możemy zmniejszać ich zainteresowanie swoją osobą po przez wykonywanie dla nich odpowiednich misji bądź skuteczne zacieranie po sobie śladów. Dużo elementów oraz przedmiotów min. nowych broni, dostępne po dostaniu się w odpowiednie miejsca. Z pewnością nas wciągnie tj. wcześniejsza wersja.

No Comments for this post

No comments yet.

Leave a comment

Name (required) Comment
Mail (required)
Website