Avatar

By admin on czwartek, grudzień 17, 2009

0 Comments

Filed Under: PC

Avatar
Avatar

Dynamiczna gra akcji nawiązująca do motywów filmu o tym samym tytule. Wszystkie rozgrywające się wydarzenia obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby. W procesie tworzenia fabuły gry brał udział sam Jamesa Camerona reżyser filmu.

Wszystko zaczyna się w XXII wieku, na księżycu Pandora. Planeta jest wypełniona bujną roślinnością przypominające ziemskie lasy amazonki. Bohater, którym sterujemy nosi imię Ryder. jest elitarnym żołnierzem. Planeta staje się miejscem konfliktów pomiędzy korporacjami chcącymi zawładnąć zasobami planety. RDA, to koncern składający się z ludzi, i toczy walki z kosmitami rasy Ma`vi. Wygrana udostępni możliwość swobodnej eksploracji planety.

Jako gracz, będziemy mogli się opowiedzieć, po jakiej stronie konfliktu staniemy, a to oznacza, że zakończenie wątku fabularnego ma dwa sposoby. Podczas wyboru, nasza decyzja wpłynie na to jaki dostęp będziemy mieli do uzbrojenia, wyposażenia jak również ulepszeń. Do dyspozycji mamy 14 rodzai broni, będące poddawane pod wpływ modyfikacji siły ognia. Na każdą z ras są przewidziane po 9 różnych umiejętności, a ogrom terenu pozwoli na wykorzystywanie różnych środków transportu.

Najbardziej jednak zasługuje na pochwałę wizualizacja graficzna wiernie oddający wygląd gęstego lasu.

Wymagania sprzętowe:

  • Core 2 Duo 2.4 GHz,
  • 2 GB RAM,
  • Karta grafiki 512 MB (GeForce 6800 lub lepsza),
  • 4 GB HDD,
  • Windows XP/Vista/7

No Comments for this post

No comments yet.

Leave a comment

Name (required) Comment
Mail (required)
Website