BioWare Corporation – Mass Effect

By admin on czwartek, listopad 19, 2009

0 Comments

Filed Under: PC

Mass Effect
Mass Effect

Gra z gatunku RPG połączoną z sekwencjami gier akcji. Twórcą gry to firma specjalizująca się z grach o ciekawych wątkach fabularnych i otwartych powieściach, przez które nasze poczynania decydujemy o przyszłych losach w grze. Jedną z najbardziej kultową produkcji nosi tytuł Star Wars: Knights of the Old Republic.

Atmosfera utworzona w Mass Effect przeniesie nas do najnowszych technologii, którą możemy wykorzystywać w celu wypełniania mnóstwa scenariuszy. Wątek rozpoczyna się w 2183 roku, kiedy nasza cywilizacja dąży do podboju całego wszechświata. Podbicie naszej galaktyki nie odbyło się bez narażania obcych cywilizacji, które postanowiły wypowiedzieć wojnę, okrutnie mszcząc się na rasie ludzkiej. Senat chce zaprowadzić pokój, ustanawiając pewne galaktyczne prawa, niestety nie wszyscy chcą się podporządkować władzy.

Komandor Shepard, jeden z głównych bohaterów gry w którego się wcielamy jest staje się obrońcą pokoju i narzędziem wykonawczym rady. Zadanie jakie otrzymuje, ma na celu powstrzymania armii agenta Sarena, który jest jednym z buntowników, podjudzających innych do walki z naszą cywilizacją. Z całą drużyną wyruszamy, przemierzając nieznane nieznane światy, w celu dławienia rebeliantów i odkrywania nowych miejsc na kolonie. Jednak podczas ekspansji, okazuje się, że rebelianci to najmniejszy problem z jakim przyjdzie nam się zmierzyć.

Do takiego celu mamy do dyspozycji własny statek, z potężnym uzbrojeniem, oraz sztab ludzi, którzy wspierają nas w ofensywnych walkach. Genialna wręcz grafika, zachwyca swoim klimatem i różniąca się na każdej z planet. Jednym słowem jedna z najlepszych gier RPG na świecie.

Wymagania sprzętowe:

  • Core 2 Duo 2.6 GHz,
  • 2 GB RAM,
  • Karta grafiki 512 MB (GeForce 7900 GTX lub lepsza),
  • 12 GB HDD, Windows XP/Vista

Ty możecie obejżeć wstęp do całej gry:

No Comments for this post

No comments yet.

Leave a comment

Name (required) Comment
Mail (required)
Website