Crysis

By admin on piątek, listopad 27, 2009

0 Comments

Filed Under: Bez kategorii

Crysis
Crytek Studios and Electronic Arts – Crysis

Producenci słynnej gru Farcry, wyprodukowanej w 2004r cieszyła się znakomitą opinią wśród graczy. Developerzy urzekli w tamtych latach swoim nowym silnikiem CryEngine, dające jak na tamte czasy, niespotykaną szczegółowość trójwymiarowej grafiki. Mijały lata, a programiści nie spoczywali na laurach, doszlifowując mechanizmy generujące grafikę w tym silniku. W końcu doczekaliśmy się kolejnego wypustu pod tytułem Crysis, obsługująca nową wersję silnika graficznego Cry2Engine.

Nowe możliwości DirectX 10 i Shader Model 4.0 umożliwiły umiejscowienie rozgrywanych akcji na wielkim obszarze , gdzie zróżnicowane uformowanie topograficzne terenu zapełnioną futurystyczną dżunglą robią ogromne wrażenie szczegółowości detalów dając przy tym pełną interakcję z każdym elementem w grze. Każdy przedmiot możemy wsiąść, przesunąć bądź wysadzić. Pływające chmury, rzucane przez nie cienie, zachody słońca, to wszystko sprawia, że możemy poczuć się w ten sposób, jak byśmy tam się znaleźli i poczuli naturalne warunki. Szata graficzna i interakcja są wręcz do niedopisania.

Po za tym wszystkim , mamy rozbudowany system gry w sieci, dzielący się na drużyny, toczący walkę na ekstremalnych warunkach terenowych. Z pewnością duże też wrażenie zrobią na nas niespotykane dotąd gadżety militarne, tj. Nano-kombinezon, chroniący nas przed wieloma niebezpieczeństwami, wspierając naszą postać, by mogła dokończyć powierzoną misję. Posiada ciekawą funkcję, taktyczny kamuflaż, dzięki któremu będzie nam łatwiej wyeliminować naszych wrogów.

Materiał filmowy wprowadza fabułę gry w kampanii, i pokazuje jakie czekają nas możliwości zabawy.

Wymagania sprzętowe:

  • Core 2 Duo 2.2 GHz,
  • 2 GB RAM,
  • Karta grafiki 640 MB (GeForce 8800GTS lub lepsza),
  • 12 GB HDD,
  • Windows XP SP2/Vista.

No Comments for this post

No comments yet.

Leave a comment

Name (required) Comment
Mail (required)
Website