Exteel

By admin on środa, grudzień 9, 2009

0 Comments

Filed Under: PC

eXteel
NCsoft: Exteel

Gra o wielkiej dynamice akcji. Zaliczany jest do sieciowych strzelanin. Darmowa wersja, która jest udostępniana za free, nie wymagająca opłat, jedynie za dodatkowe przedmioty i elementy gry jest pobierana pewna część gotówki. Fabuła gry rozgrywa się w dalekiej przyszłości. Fantastyczny świat jest miejscem, w którym toczą się bitwy mechów. Wcielamy się w pilota sterującego jednym z takich humanoidów. Zadanie jest następujące, żeby przeżyć trzeba walczyć i udoskonalać swoją postać.

Akcję spektakularnych bijatyk obserwujemy z trzeciej perspektywy zza postaci. Mamy kilkanaście zaawansowanych mechów, mogących je kolekcjonować w specjalnych do tego magazynach. Wpływ na rozwój umiejętności jest dość wysoki, jak na rok produkcji oprogramowania. Wpływamy na wygląd, na cechy, na rodzaj broni, wszystkich elementów przydatne w skutecznej walce. Arsenał militarny jest bardzo bogaty. Do wyboru mamy komplet świetlnych mieczy, tarcze ochronne, szybkostrzelne pistolety a nawet potężne, dwuręczne wyrzutnie.

Każda walka jest widowiskowa i bardzo dynamiczna, zarówno na lądzie jak i w powietrzu. Silnik generujący grafikę nie wymaga dużych nakładów mocy. Jago sygnatura nosi nazwę Unreal Engine 2.

Wymagania:

  • Pentium 3 800 MHz
  • 256 MB RAM
  • Karta graficzna 32 MB (GeForce 2 lub lepsza)
  • 600 MB wolnego miejsca

No Comments for this post

No comments yet.

Leave a comment

Name (required) Comment
Mail (required)
Website