Fallout 3

By admin on środa, listopad 25, 2009

0 Comments

Filed Under: PC

Fallout 3
Bethesda Softworks – Fallout 3

Kolejna część zapoczątkowanego w 1997r. serii najlepszej gry z gatunki cRPG, jakie do tej pory powstała na rynku. Ta wersja, trzecia z kolei niesie ze sobą dużo zmian w świecie gry, jak również rozwoju samego bohatera. pierwszym wrażeniem, jakie robi na osobach grające w poprzednie części, to że gra się z perspektywy FPP, albo jak kto woli TPP. Zupełnie nowe spojrzenie na otaczające nas środowisko, tworzy fantastyczny klimat życia po wojnie nuklearnej.

Oprawa graficzna mocno temu sprzyja, zniszczone budynki, samochody, radioaktywne płyny na które musimy uważać i ulepszona fizyka gry, przykują nas wręcz do monitora. Główny wątek gry zaczyna się gdy rodzimy się w bunkrze 101. Podczas dorastania możemy przechodzimy kolejne etapy dzięki którym rozbudowujemy swoją postać. Kiedy kończymy dziesięć lat otrzymujemy Pip-Boya 3000, wyświetlającego nam szczegółowe dane na temat stanu naszej postaci, uzbrojenia jakie posiadamy, mapy świata, zadań czy stacji rajdowej.

Podczas gry, zaznajomimy się z rożnymi elementami militarnymi tj. bronie atomowe, ciężkie i lekkie, całym kompletem medykamentów oraz ich działaniem, zapoznamy się z wieloma ludźmi, którzy będą nam powierzać specyficzne i ciekawe misje. Przemierzymy zniszczone miasta, jak również zmierzymy się ze zmutowanymi przeciwnikami, oglądając przy tym spektakularne pokazówki. Ciekawie oddaje to poniższy materiał filmowy.

Wymagania sprzętowe:

  • Core 2 Duo 2.8 GHz,
  • 2 GB RAM,
  • karta grafiki 512 MB (GeForce 8800 lub lepsza),
  • 7 GB HDD,
  • Windows XP/Vista

Ciekawe informacje zawiera też polska strona poświęcona tej właśnie grze: http://fallout-3.net

No Comments for this post

No comments yet.

Leave a comment

Name (required) Comment
Mail (required)
Website