Gothic 3

By admin on poniedziałek, Listopad 23, 2009

0 Comments

Filed Under: PC

Gothic 3
Gothic 3

Trzecie wydanie jednej z najbardziej znanych i kultowych gier cRPG. Kontynuacja wydarzeń rozgrywanych po wydarzeniach z wersji drugiej. Ogólna historia zaczęła się od przetrwania w kolonii górniczej. Po walce z zaciekłymi orkami na wyspie Khorinis okazuje się, że nie tylko mamy doczynienia z paskudnymi orkami, ale też z wieloma tajemniczymi niebezpieczeństwami. Przenosząc się do trzeciej wersji, po raz kolejny, eksploatujemy tereny lądowe.

Zmiany jakie tu zachodzą widać w budowie terenu. Ogromny kawał stałego lądu jest podzielony na trzy ciekawe części, pustynny Varrant, opatulany gróbą warstwą ludu Nordmar i jeden z ładniejszych, zrobionych na styl europejsko-średniowieczny Myrthan. Włączamy się w okres, kiedy to wszystkie miasta Myrthany są pod panowaniem oddziałów orkowych. Prości ludzie, natomiast, zostali zniewoleni, bądź pracują w haniebnej pracy dla potworów. Król Rhobar z lojalnym garnizonem paladynów schronili się w Vengardzie, stolicy państwa, która została otoczona barierą ochronną zapobiegającą dostaniu się do środka okrutnych i bezlitosnych orków.

My razem z towarzyszami: Lee, Lesterem, Gornem, Miltenem i Diego, przybijamy do portu, koło miasta Myrthany, by pomału wyzwalać okupowane ziemie. Gra ma dużo więcej wątków pobocznych, dzięki którym będziemy mogli tworzyć potężną postać, a rozwój został mocno rozbudowany. Został poprawiony system sterowania postacią, oraz posiadane przedmioty. Zostały dodane nowe umiejętności i przedmioty, oraz zastała zmieniona szata graficzna. Jej drobne szczegóły i efekty, bardziej odzwierciedlają rzeczywiste przedmioty, a fizyka gry, znaczniej przypomina realistyczną. Zaskakujące są też warunki atmosferyczne.

Wymagania sprzętowe:

  • Pentium 4 3 GHz,
  • 1.5 GB RAM,
  • karta graficzna 256 MB (GeForce 6800 lub lepsza),
  • 4.6 GB HDD,
  • Windows 2000/XP.

No Comments for this post

No comments yet.

Leave a comment

Name (required) Comment
Mail (required)
Website