High Voltage Hot Rod Show

By admin on piątek, Maj 22, 2009

0 Comments

Filed Under: Nintendo Wii

hotrod

Producent: High Voltage Software
Wydawca: Nintendo
Premiera Świat: 19 stycznia 2009
Platformy: Nintendo Wii

High Voltage Hot Rod Show jest bardzo szybką i naszpikowaną niespodziankami grą wyścigową, zbudowaną na autorskim silniku Quantum 3 stworzonym przez studio High Voltage (twórców The Conduit na Wii). Poruszając się po bezdrożach, musimy nie tylko jak najszybciej pokonać trasę, ale także wywinąć przy tym jak najwięcej trików.

Do wyboru mamy kilka zróżnicowanych tras. Ścigać możemy się w lesie, na wyspie, na pustyni, a nawet pośród ruin. Każda z nich oferuje nam inny poziom trudności i metody pokonywania przeszkód, takich jak rampy, zwiększające prędkość kręgi, muldy, bariery i rozpadliny. Im bardziej zaawansowana jest trasa, tym trudniejsze do pokonania są pułapki na niej umieszczone. Unikalne systemy Boost or Die i Powerslide umożliwiają graczowi zdobycie nowych umiejętności w postaci ekstremalnych trików czy zawrotnej prędkości, w zamian za bezbłędne przejazdy i mnogość sztuczek, oczywiście zakończonych idealnym lądowaniem. Gra oferuje nam trzy różne tryby rozgrywki. Tryb mistrzowski dla jednego gracza, gdzie poziom trudności tras rośnie systematycznie, a za kolejne zwycięstwa odblokowujemy nowe, dodatkowe trasy i skórki dla swojego pojazdu. Tryb nastawiony na czasówkę, który z kolei daje nam możliwość pobicia rekordu prędkości trasy i porównania swojego wyniku z innymi graczami przez Internet. Natomiast tryb wieloosobowy umożliwia nam zabawę z innymi zawodnikami (maksymalnie trzema) na podzielonym ekranie.

High Voltage Hot Rod Show jest grą nastawioną na progres umiejętności gracza, nawet nowi i niedoświadczeni zawodnicy znajdą w niej coś dla siebie, bardzo szybko osiągając poziom, pozwalający im na ściganie się z mistrzami. Chętni do zabawy mogą sami zadecydować, jaki sposób rozgrywki najbardziej im odpowiada. Możemy korzystać z Wiimote’a połączonego (choć niekoniecznie) z Wii Wheel’em. Możemy również skorzystać z Nunchuck’a. Tradycjonalistom zaś producenci umożliwili posługiwanie się klasycznymi kontrolerami lub tymi z GameCube’a.

No Comments for this post

No comments yet.

Leave a comment

Name (required) Comment
Mail (required)
Website