Mass Effect 2

By admin on wtorek, grudzień 29, 2009

0 Comments

Filed Under: Xbox 360

Mass Effect 2
BioWare Corporation: Mass Effect 2

Jest to kontynuacja oficjalnego hitu o tym samym tytule. Za jej wyprodukowanie, stoi korporacja BioWare, która stworzyła takie gry jak Dragon Age’a, Baldur’s Gate’a, Knights of the Old Republic czy Jade Empire. Mass Effect 2 to najnowszy jej wypust. Zdarzenia rozgrywają cię dwa lata po tym, jak nasz bohater, Komandor Shepard razem ze swoją drużyną, powstrzymał inwazję okrutnych Żniwiarzy, którzy co 50 000 lat niszczyli powracali przez do znanego nam świata, niszcząc wszystko co żyje.

Okazuje się jednak, że Żniwiarze, to tak naprawdę stanowią łagodną jeszcze rasę, w porównaniu z tym co zacznie nas atakować. Tajemnicze niebezpieczeństwo powoduje, że na obrzeżach galaktyki znikają całe, ludzkie kolonie, a my otrzymujemy zadanie, by powstrzymać nowe niebezpieczeństwo. Żeby tego dokonać, musimy zebrać odpowiednią drużynę, odpowiednio ich przeszkalając.

Jest parę nowych rozwiązań pod względem dowodzenia drużyną. Po za tym, został rozbudowany system misji pobocznych, wymagający od nas udawania się w niebezpieczne rejony galaktyki. Do dyspozycji przyjdą nam 19 ulepszonych klas broni i mocy biotycznych. Ale chyba najbardziej zasługuje na pochwałę, możliwość podróżowania po planetach, które różnią się uformowanie i architekturą.

Grafika, jak w poprzedniej części, szczegółowe elementy, fizyka, realistyczne kształty, czy innowacyjny świat, zapierają wręcz dech w piersiach. Namiastkę spodziewanych zdarzeń obrazuje poniższy materiał filmowy.

Trailer:

Czego możemy oczekiwać:

No Comments for this post

No comments yet.

Leave a comment

Name (required) Comment
Mail (required)
Website