MechWarrior 5 (2010)

By admin on poniedziałek, grudzień 7, 2009

0 Comments

Filed Under: PC

MechWarrior 5 (2010)
MechWarrior 5 (2010)

Ciężkie roboty, mnóstwo nowej elektroniki, innowacyjne systemy lokalizujące cele, potężna broń, to tylko nie które zmiany w nowej grze wyprodukowanej przez „Piranha Games” i „Smith & Tinker”. Cała rozgrywka jest podobna do produktów wcześniejszych MechWarrior. Siadamy w kokpicie, i mamy przyjemność sterować ogromnym Mechem, robotem militarnym.

Arena walk „BattleTech”, jest niezwykle rozbudowane. Jedynym, dość niemiłym wrażeniem to oprawa graficzna robotów oraz środowiska w którym toczyliśmy wojny. Wersja 5 to zupełny skok, nie tylko w prowadzeniu, ale przede wszystkim ciekawszą fabułą i zachwycającą grafiką połączoną z efektami specjalnymi. Warunki pustynne zmieniają się na zurbanizowane części planety. Zniszczone miasta stają się areną walk. Rozbudowana budynkami, które eksplodują podczas walk, pękają i rozsypują. Mnóstwo interaktywnych detali otaczające nas tj. dymiące samochody, pękające szyby, gęsty dym utrudniający nam widoczność, jeszcze bardziej pomagają nam przenieść się w realia gry.

Na naszą uwagę zasługuje też kokpit, zmieniający się z każdym nowym mechem, w którym przebywamy cały czas gdy nim sterujemy, oraz możemy dostrzec pilota, aktywnie konfigurując pulpit, dzięki któremu mamy dostęp do najróżniejszych urządzeń robota. Tryb gry jest rozbudowany, obejmując jednocześnie możliwość gry w multiplayer. Robota możemy zmieniać, zakupując innego, jak również go ulepszać, dokupując bardziej zaawansowane części. Poniższy materiał filmowy ukazuje jak w rzeczywistości gra się zachowuje, ukazując jednocześnie nowe zmiany.

No Comments for this post

No comments yet.

Leave a comment

Name (required) Comment
Mail (required)
Website