Microsoft Flight Simulator X

By admin on poniedziałek, Listopad 16, 2009

0 Comments

Filed Under: PC

Microsoft Flight Simulator X
Microsoft Flight Simulator X

Jeden z lepszych produktów firmy Microsoft. Jest to zaawansowany symulator lotu, posiadający najbardziej rozpoznawalne latające maszyny cywilne. Skierowany na platformy PC. Najbardziej współpracuje z platformą systemów operacyjnych Microsoft 64 bitowych. Postęp jaki różni się od Microsoft Flight Simulator 2004, to przede wszystkim poprawa oprawy wizualnej. 3D zoptymalizowane w taki sposób, by w pełni wykorzystywać możliwości bibliotek DirectX 10, dzięki którym, widowiskowe efekty atmosferyczne zaprą nam dech w piersiach, szczególnie podczas wykonywania ekstremalnych misji.

Dokładnie wykonany design modeli, cieszą wręcz oko, a wprowadzenie obsługi wielokanałowego dźwięku przestrzennego, z pewnością usatysfakcjonuje posiadaczy zestawów głośnikowych formatu 5.1 Będziemy mogli zwiedzić 24.000 lotnisk z całego świata w tym także 40 polskich lotnisk, do których będziemy mogli dolecieć samolotami z różnych kategorii, począwszy od odrzutowców pasażerskich typu Bombardier Jet CRJ-200, Boeing 787, czy Airbus A321, skończywszy na samolotach akrobacyjnych lub hydroplanach.

Kolejne opcje gry stopniowo się ujawniają w miarę wykonywania misji, a gdy się nam znudzą, możemy wykorzystać rozbudowany tryb multiplayer, przenosząc nas wręcz do wirtualnego świata podróży powietrznych w których poczujemy się prawie jak prawdziwy pilot. Dużą zaletą gy jest możliwość dogrywania dodatków, poszerzające grę o nowe, rozbudowane lotniska, bardziej zaawansowane samoloty z sys. nawigacji satelitarnej, czy nawet możliwość wypełniania misji kosmicznych. Układ sterowania aeroplanu, jest praktyczniejszy i czytelniejszy niż w wersjach wcześniejszych. Gra jest wręcz rarytasem dla pasjonatów lotnictwa.

Wymagania sprzętowe:

  • Pentium 4 2.5 GHz, 1 GB RAM, karta grafiki 128 MB (Geforce 4 Ti4400 lub lepsza), 14 GB HDD, Windows XP/Vista

No Comments for this post

No comments yet.

Leave a comment

Name (required) Comment
Mail (required)
Website