Motorm4x – Offroad Extreme

By admin on wtorek, grudzień 1, 2009

0 Comments

Filed Under: PC

Motorm4x Offroad Extreme
The Easy Company present: Motorm4x Offroad Extreme

Gra stworzona z myślą o pokazaniu realistycznych wyścigów potężnych aut terenowych, które zmagają się na ekstremalnych trasach, a celem jest osiągnięcie jak najbardziej niebezpiecznych punktów i cało wrócić do domu. Pomaga nam w tym system napędowy 4×4. Wielkim plusem tej gry jest możliwość dotarcia do punktu swobodną drogą, jaką nam się żywnie spodoba. Tak więc mamy całe połacie wirtualnego terenu do testowania. Do różnych wspinaczek możemy zmieniać napęd, wykorzystywać redukcyjną skrzynię biegów, blokować mechanizmy różnicowe, a do badania terenu mamy specjalny licznik, wskazujący przechył naszego pojazdu, czy kompas, dzięki któremu odnajdziemy drogę do bazy.

Ta wersja różni się od wcześniejszych wypustów. Całkiem odświeżony interfejs oraz system trybu kariery w grze. Naszym głównym zadaniem, jest zdobywanie pierwszego miejsca w grze, lecz żeby je zdobyć, musimy mieć fundusze na zakup lepszych pojazdów, ulepszanie ich, naprawę uszkodzonych części czy zakup odpowiedniej ilości paliwa do przejechania tarasy.

Wyścigi różnią się charakterem trasy i sposobem jej pokonywania. Czasami jedziemy, wspinając się po skałach, czasami musimy znaleźć drogę, co kształtuje zmysł orientacji, sprint, rajd wyczynowy, czy też wyścig klasyczny, sprawdzający nasze możliwości i umiejętności z innymi kierowcami i w końcu niebezpieczny Offroad.

Grafika potrafi w wielu miejscach nas zaskakiwać. Będziemy poruszać się po górach, zielonych lasach zamglonych nad ranem, jak również w dolinach pełnych rzek. Efektownie zostały też ukazane uszkodzenia naszych pojazdów pokazujące pogiętą blachę, odpadające elementy, dymienie, wybite szyby, uszkodzone światła itp.

Jak zachowuje się samochód podczas gry, po części wprowadza nas poniższy materiał filmowy.

Wymagania sprzętowe:

  • Pentium 4 2 GHz,
  • 1 GB RAM,
  • Karta grafiki 512 MB (GeForce 7800 lub lepsza),
  • 2 GB HDD,
  • Windows XP/Vista.

No Comments for this post

No comments yet.

Leave a comment

Name (required) Comment
Mail (required)
Website