Need for Speed: Undercover

By admin on wtorek, kwiecień 14, 2009

0 Comments

Filed Under: Nintendo Wii, PC, PlayStation 2, PlayStation 3, PlayStation Portable, Xbox 360

nfsundercover

Producent: EA Games
Wydawca: Electronic Arts Inc.
Premiera Świat: 18 listopada 2008
Premiera Polska: 21 listopada 2008
Platformy: PC, PlayStation 2, PlayStation 3, PlayStation Portable, Xbox 360, Nintendo Wii

Need for Speed: Undercover to nowa jakość w wieloletniej serii, która dostarcza świeżych wrażeń wszystkim fanom ulicznych wyścigów. Developer – firma Electronic Arts – wyciągnęła wnioski po wydaniu poprzedniego epizodu (Need for Speed: ProStreet) i tym razem postanawia postawić przede wszystkim na wątek fabularny. Teraz nie przewija się on jedynie w czasie ulicznych zmagań, lecz stanowi jedną z najważniejszych składowych zabawy!

Need for Speed: Undercover jest dla graczy niejakim powrotem do korzeni. Seria powraca w wir ulicznych policyjnych pościgów w najszybszych samochodach świata, niekoniecznie stuningowanych nie do poznania! Wspomniana fabuła kręci się wokół międzynarodowej organizacji przestępczej. Jest ona prezentowana pomiędzy kolejnymi misjami w formie przerywników filmowych.

Need for Speed: Undercover powrócił do prezentacji świata znanej z NFS: Most Wanted. Całość z kolei – jak chwalą się sami twórcy – sprawia wrażenie, jakoby gracz brał udział w hollywoodzkiej superprodukcji. Wpływ na to ma również oprawa audiowizualna, która wykorzystuje maksimum możliwości każdej z sześciu dedykowanych platform.

No Comments for this post

No comments yet.

Leave a comment

Name (required) Comment
Mail (required)
Website