Star Wars The Force Unleashed – Ultimate Sith Edition

By admin on wtorek, listopad 17, 2009

0 Comments

Filed Under: PC

Star Wars The Force Unleashed - Ultimate Sith Edition
Star Wars The Force Unleashed – Ultimate Sith Edition

Wersja specjalna, świetnej gry akcji, spod kategorii Gwiezdnych Wojen. Zupełnie odmieniony system fabularny, oferuje nam trzy nowe poziomy oraz alternatywną wersję historii w walkach Jedi z Mroczną Stroną Mocy. Ultimate Sith Editio odsłaniają wydarzenia, jakie się rozgrywały pomiędzy odsłonami dobrze znanych nam wydarzeń kinowych, nowych części i starą trylogią.
Wydarzenia wplatają się między konfliktem, jak również rosnącym w siłę Imperium Galaktycznego, a utworzonego Sojuszu wojsk Rebeliantów. Nie wielu może się to spodobać, ale my, wcielamy się w mrocznego ucznia Mrocznej Mocy, Dartha Vadera i wraz ze swoim nauczycielem, mrocznym Mistrzem Sith-ów, zaczynamy roztaczanie władzy ciemnej strony.
Pośród dołączonych misji, których środowiska nie znamy, będą dwie, w lokacjach często spotykanych. Są to dwie misje odbywające się na planetach Coruscant i Tatooine. Akcja trwa. Po zdobyciu odpowiedniego miejsca pośród imperatora, zostaje nam zlikwidować pozostałe kolonie, jak również rycerzy Jedi. Pierwszą, pokazową walkę zaczynamy z naszym byłym mistrzem Obi-Wanem Kenobim, po czym zostajemy wysłani ze specjalną misją do Hoth, by rozbić, stawiających opór rebeliantów. Będziemy mieć też okazję zmierzyć się z samym Luke Skywalker, doprowadzając do szczęśliwej historii z naszego punktu widzenia.

Wymagania sprzętowe:

  • Core 2 Duo 2.8 GHz,
  • Karta grafiki 512 MB (GeForce 9800 GT lub lepsza),
  • 2 GB RAM, 24 GB HDD, Windows XP/Vista/7.

No Comments for this post

No comments yet.

Leave a comment

Name (required) Comment
Mail (required)
Website