Star Wars: The Force Unleashed

By admin on wtorek, grudzień 22, 2009

0 Comments

Filed Under: Nintendo Wii, PlayStation 2, PlayStation 3, Xbox 360

Star Wars The Force Unleashed
Star Wars: The Force Unleashed

LucasArts prezentuje kolejną grę przeznaczoną na konsole i obsadzoną w świecie Gwiezdnych Wojen. Wszystkie wydarzenia, które nas spotkają w tej części są zdarzeniami rozgrywanymi między III, a IV epizodem kosmicznego świata. Widzimy jak imperium pod władzą imperatora przeobraża się niepokonane monstrum galaktyczne. Staje nam na przeciwko jedyna grupa opatrzona Sojuszem Rebeliantów.

Stajemy się bohaterem, będący wyuczony przez Dartha Vadera, gdzie razem z nim obejmujemy swoją ciemną mocą coraz więcej kolonii. Wielkie, przestronne, miejsca potyczek dają olbrzymie możliwości wykorzystywania nabywanych umiejętności. Takie słynne okolice jak Kashyyyk, miejsce pobytu Wookie, Rexus Prime, grobowiec kosmicznych okrętów, czy miejsce produkcji myśliwców TIE fighter.

Na początku gry, jak zawsze, mamy małe możliwości posługiwania się mieczem, oraz mocami. Dysponujemy minimalną siłą uderzeń, jednakże, im dalej posuwamy się w fabule gry, mierząc się przy okazji z rycerzami Jedi, stajemy się bardzo potężni, zdobywając wielki szacunek wśród Lorda Vadera i Imperatora Palpatin.

Oprócz trybu single player, pojawia się dodatkowo tryb zabawy wieloosobowej, a na naszą uwagę zasługuje dynamiczna, pełna szczegółów i efektów specjalnych fizyka gry, napędzaną przez silnik euphoria z hangaru produkcyjnego NaturalMotion. Zaliczana jest do kolekcji serii Star Wars.

No Comments for this post

No comments yet.

Leave a comment

Name (required) Comment
Mail (required)
Website