Tropico 3

By admin on czwartek, styczeń 28, 2010

0 Comments

Filed Under: PC

Tropico 3
Tropico 3

Tropico, każdy pamięta wcześniejsze wersje kultowej strategii ekonomicznej. Grało się z zapartym tchem. Każda kolejna, zachwycała swoimi rozwiązaniami. Teraz mamy wersję trzecią. Jak zwykle w typowej grze, wcielamy się tutaj w jedynego władcę, bananowej republiki, umiejscowionej na wyspie, państwa. Każda nasza decyzja wiąże się z pewnymi cechami naszego państwa.

Może się ono stać demokratycznym rajem na ziemi, albo bezwzględną, silną monarchią, nie tolerującą żadnej opozycji publicznej. Rozciągamy swoje wpływy na mnóstwo elementów ekonomiczno-strategicznych i dyplomatycznych. Dbamy o poddanych, przejawiających różne nastawienia, w zależności od sposobu sprawowania władzy, zdobywać istotne surowce, tj ropę naftową, tworzyć sieć wpływów miedzy narodami lub mocarstwami.

Najnowsza część także nowości. Po raz pierwszy możemy poczuć się bezpośrednim dyktatorem, wpływając na jego wygląd, umiejętności, poruszać się nim po terenie, a jego wizyty w specjalnych miejscach, powoduje zwiększenie wydajności firm. Przede wszystkim, ulepszony został sam silnik graficzny, dzięki czemu, możemy jeszcze bardziej zachwycać się barwnym terenem. Także otworzono system rozgrywki sieciowej.

Wymagania sprzętowe:

  • Core 2 Duo 2.5 GHz,
  • 1 GB RAM,
  • Karta grafiki 128 MB (GeForce 6600 lub lepsza),
  • 5 GB HDD,
  • Windows XP/Vista/7

No Comments for this post

No comments yet.

Leave a comment

Name (required) Comment
Mail (required)
Website