Silent Hunter 4: Wolves of the Pacific

By admin on środa, styczeń 20, 2010

0 Comments

Filed Under: PC

Silent Hunter 4: Wolves of the Pacific
Silent Hunter 4: Wolves of the Pacific

Projekt Ubisoftu, będącą kontynuacją serii wcześniejszych symulatorów morskich walk. Z kolejnym wypustem, stymulatory są coraz bardziej dopracowane i coraz lepiej przenoszą nas w świat morskich wypraw głębinowych. Tym razem,, znajdujemy się na wodach Pacyfiku.

Stajemy się oficerem marynarki USA, i jako najwyższy rangą przejmujemy dowodzenie nad okrętem podwodnym, mający zapewniać zwycięstwa dla swojego kraju. Gra polega na wykonywaniu szereg misji, które przychodzą z góry tajną korespondencją. Odbędziemy walki w takich miejscach jak Ocean Spokojny, a naszą siłę i umiejętności taktyczne skierujemy przeciwko flocie Japońskiej.

Oczywiście, producent zachował najlepsze aspekty z poprzednich części, ulepszając niektóre rzeczy i wprowadzając wiele nowości. Przyśpieszona została rozgrywka samej gry, jak również system współpracy z naszą załogą. To wszystko sprawia, że możemy bardziej odczuć, że jesteśmy uczestnikami znaczących bitew.

Zmiany zostały także wprowadzone w system wizualizacji walk, sprawniejsze działanie naszego asortymentu, polepszona fizyka gry. Wielbiciele morskich pościgów, nie raz zachwycą się przebiegiem całej kampanii.

Wymagania sprzętowe:

  • Pentium 4 3 GHz,
  • 2 GB RAM,
  • Karta graficzna 256MB (Geforce 6600 lub lepsza),
  • 6 GB HDD,
  • Windows XP/Vista

No Comments for this post

No comments yet.

Leave a comment

Name (required) Comment
Mail (required)
Website