Uplink: Trust is a Weakness

By admin on czwartek, styczeń 14, 2010

0 Comments

Filed Under: Linux, Macintosh, PC

Uplink Trust is a Weakness
Uplink: Trust is a Weakness

Uplink odkrywa drugie oblicze sieci internetowej. Tym razem stajemy po drugiej stronie medalu, wcielając się w zaawansowanego użytkownika komputerowego. Pozwala graczom zobaczyć, na jakiej zasadzie opiera się sieć, oraz pokazuje, na jakie niebezpieczeństwa są narażeni nie tylko zwykli użytkownicy, ale szkoły, urzędy, kończąc na potężnych korporacjach czy nawet państwach. Jesteśmy agentem/ hackerem, wybierający najkorzystniejsze oferty pracy. Możemy również walczyć po stronie dobra, albo zła. Za każde skuteczne wyłudzenie informacji, rośniemy o kolejne pozycje w TOP ranking, który umożliwia otwarcie jeszcze bardziej ciekawszych, czasochłonnych misji.

Kolejną zaletą gry jest to, że angielski zespół Introversion Software stawia dużo na realistkę gry odnosząc się do czasu rzeczywistego. Możemy rozbudowywać nasz sprzęt, zaopatrując się w odpowiednie oprogramowanie, pomocne do skuteczniejszego pokonywania zabezpieczeń. Nie ma tu nic nierealistycznego. Opiera się wszystko na rzeczywistym hackowaniu, lecz opcje zostały odpowiednio uproszczone, by skupić się bardziej na ogólnym działaniu.

Możemy włamywać się wszędzie, ingerując w modyfikacje systemowe, transfery bankowe, akta, dane ludzi, systemy serwerowe i wiele innych kończąc na tworzeniu własnych wirusów. Dużo logicznego myślenia łączonego z niezwykłą zabawą tajnego świata.

Wymagania sprzętowe:

  • Pentium 233MHz,
  • 32MB RAM

No Comments for this post

No comments yet.

Leave a comment

Name (required) Comment
Mail (required)
Website