TimeGate Studios: Section 8

By admin on poniedziałek, luty 1, 2010

0 Comments

Filed Under: Bez kategorii

Section 8
TimeGate Studios: Section 8

Jedna z najpopularniejszych gier taktycznych, która pojawiła się się w 2009r. Wszystkie odgrywające się wydarzenia, obserwujemy z widoku pierwszej osoby, mając przed sobą różne elementy ciała humanoid-alnego. Wcielamy się w bohatera z najbardziej elitarnej jednostki Section 8, charakteryzujących się wysyłaniem do zadań specjalnych, posiadającą najnowsze rozwiązania technologiczne pomocne w wywiązaniu się z misji. Developerzy, tworząc tą pozycję, posiadali dość istotne doświadczenie, nabrane chociażby z takich projektów ja F.E.A.R.

Z kim przyjdzie nam się mierzyć? Otóż, z obcymi, którzy są rozwinięci pod względem technologicznym, chcący zawładnąć naszą planetą. Nowy sprzęt i niezwykłe siły, a w tle towarzysząca nam specjalna grupa zawodowców. Nasze potyczki rozpoczynamy na odległych ternach opuszczonych koloni ludzkich, gdzie przyczyny, nie są do końca jasne. Mamy zostać wysłani w punkty galaktyki, na których przewiduje się kolejne inwazje. Już od samego początku akcja nabiera niesamowitego pędu. Zostajemy zrzuceniu w wir świstających kul, i eksplodujących pojazdów, będących cały czas w niezwykłej czujności.

Wyposażeni jesteśmy w ciężkie, ultranowoczesne pancerze i śmiercionośną broń skonstruowaną tylko do jednego celu. Do osiągnięcia celu, będziemy mogli wykorzystywać różne pojazdy bojowe. Towarzyszy nam przy tym efektowny silnik graficzny Unreal Engine 3., zapewniającą spektakularne przeżycia wizualne.

Wymagania sprzętowe:

  • Core 2 Duo 2.4 GHz,
  • 2 GB RAM,
  • Karta grafiki 512 MB (GeForce 8800 lub lepsza),
  • 6 GB HDD,
  • Windows XP SP3/Vista SP1

No Comments for this post

No comments yet.

Leave a comment

Name (required) Comment
Mail (required)
Website