Test Drive Unlimited

By admin on piątek, styczeń 22, 2010

0 Comments

Filed Under: Xbox 360

Test Drive Unlimited
Test Drive Unlimited

Eden Studios i Atari / Infogrames prez lata udoskonalali swoją wersję dynamicznych wyścigów, będącymi symulatorami prawdziwej jazdy. Każde wydanie było wielkim hitem w przełomie tego typu gier komputerowych. Test Driver ma odróżniać nie tylko tytułem, ale też jakością. W tej części na Xboxa, zaraz po uruchominiu gy stykamy się z panelem konfiguracyjnym, gdzie kreujemy swojego avatara.

Zaczynamy to lotnisku, skąd rozpoczyna się prawdziwa zabawa. W grze jest zintegrowany system handlowy, gdzie możemy kupić ubrania, samochody, czy części. Wszystko zostało znacznie porzeźbione tak, by każdy najdrobniejszy element, mógł nas wyróżniać z tłumu.

Dużym udogodnieniem jest fakt, że na starcie otrzymujemy własne zaplecze, czyli dom z garażem, stanowiącą bazę wszystkich działań, jakie podejmujemy w wyścigach. Został tak dostosowany, by przypominał prawdziwy dom, mianowicie, odbieramy wewnętrzną pocztę elektroniczną, informacje biuletynowe związane np, z nowymi samochodami, aukcji internetowych, podobnych do serwisu eBay, i wiele innych udogodnień.

Garaż stwarza możliwości wyposażenia auta w drogie elementy wnętrza. Możemy mu się przyglądać pod każdym kontem, otwierając maskę czy drzwi. Mamy do dyspozycji około 150 aut i motocykli, co łączy terz z rozszerzaniem swojej wiedzy na temat aut, bo to wszystko stanowi interaktywny katalog aut.

Wyścigi odbywają się na hawajskiej wyspie Oahu, gdzie czeka na nas tysiące mil, wiernie odwzorowanych i pieczołowicie przygotowanych na podstawie danych zebranych z satelity.
Filmik obrazuje tylko w małym ułamku, co na nas czeka.

No Comments for this post

No comments yet.

Leave a comment

Name (required) Comment
Mail (required)
Website