The Lord of the Rings: Conquest

By admin on wtorek, styczeń 26, 2010

0 Comments

Filed Under: PC, PlayStation 3, Xbox 360

 The Lord of the Rings: Conquest
The Lord of the Rings: Conquest

Jeśli ktoś chce się przenieść, w decydującą rozgrywkę o Śródziemie, ta pozycja jest dla niego. Gra przenosi nas w świat Władcy Pierścieni, gdzie możemy opowiedzieć się po której stronie chcemy stanąć w obronie. Bardzo dynamiczna. Z tym dziełem stoją programiści z Pandemic Studios mających spore doświadczenie w odtwarzaniu kultowych produktów, min Star Wars: Battlefront. Tak ja w filmie, uczestniczymy w pokaźnych bitwach. Bierzemy w nich udział przechodząc przez dwie kampanie.

Stając po stronie dobra. Angażujemy się w wydarzenia, występujące w trzech częściach filmów, mianowicie, obrona Helmowego Jaru, bitwy na Polach Pelennoru, czy marsz Entów na Isengard. Siły zła, pokazują co by się stało, gdyby Frodo nie zniszczył Pierścienia zła. Słudzy Saurona zabijają hobbita, a potęrzny Suron przestępuje do opanowania Śródziemia, niszcząc po kolei Rivendell, Minas Tirith czy Shire.

System walki jest prosty, dając łatwość opanowania i maksimum zabawy. Każdy z postaci ma unikalny zestaw kombinacji ciosów, gdzie nadany został im podział na zwykłe i specjalne. Zmagania bitewne prowadzimy w trójwymiarowym świecie, oglądając wydarzenia z trzeciej osoby. ogromna szczegółowość środowiska i postaci, uzupełnia celtycka muzyka.

Wymagania sprzętowe:

  • Core 2 Duo 2.4 GHz,
  • 1 GB RAM,
  • Karta grafiki 256 MB (GeForce 7800 lub lepsza),
  • 6 GB HDD,
  • Windows XP/Vista

Multiplayer:

  • Max 16

No Comments for this post

No comments yet.

Leave a comment

Name (required) Comment
Mail (required)
Website