Crysis: Warhead

By admin on środa, styczeń 6, 2010

0 Comments

Filed Under: PC

Crysis: Warhead
Crysis: Warhead

Jest to kolejny wypust firmy Crytek Studios, którzy zasłynęli doskonałym produktem pierwszej części. Gra po raz pierwszy była w pełni interaktywna, wykorzystująca większość funkcji biblioteki DirectX 10. Akcja tej wersji rozgrywa się na wyspie znanej z pierwszej misji, na której skumulowały się siły koreańskie, zaciekle atakujące siły zbrojne USA. Oprócz ludzkich wrogów, toczymy heroiczne walki z wybudzoną rasą kosmitów, przystępujących do terraformacji najbliższych terenów, przemieniając urzekany, tropikalny raj w bryłę lodu.

Tym razem wcielamy się w towarzyszącego nam wcześniej Psychola Sykes, służącego niegdyś w SAS. Otrzymujemy specjalną misję, mającą odbicie cennego kontenera, w którym się znajduje potężna głowica o wielkiej sile rażenia, zdolna powstrzymać inwazje obcych. Koreański pułkownik też wie o tej broni, robiąc wszystko, by utrudnić nam zadanie, chcąc ją wykorzystać do własnych celów.Czeka na nas wiele poziomów dynamicznej i spektakularnej akcji którego koniec okazuje się zaskoczeniem.

System walki nie zmienia się, cieszymy się dużą swobodą działania, wypełniając misję wedle własnego planu. Znany nanoskafander umożliwiający przeżycie w ekstremalnych warunkach bojowych, podnosząc nam różne umiejętności z wybranych opcji tj. kamuflaż, zwiększona szybkość, czy siła, albo skuteczniejsza ochrona przed obrażeniami. Z nowości jakie dochodzą, to dwa rodzaje broni elitarnej. FGL40 miotający granaty, lub pistolety maszynowe AY69.

Nowe środki transportu z jakiego korzystamy to nieuzbrojony poduszkowiec, albo opancerzony pojazd o wielkiej sile rażenia.

Wymagania sprzętowe:

  • Core 2 Duo 2.2 GHz,
  • 2 GB RAM,
  • Karta grafiki 512 MB (GeForce 8800 lub lepsza),
  • 12 GB HDD,
  • Windows XP SP2/Vista

No Comments for this post

No comments yet.

Leave a comment

Name (required) Comment
Mail (required)
Website