Halo 3

By admin on środa, grudzień 23, 2009

0 Comments

Filed Under: Xbox 360

Halo 3
Halo 3

Platforma Xbox 360, po raz kolejny będzie mogła przenieść nas w czas kosmicznych wojen 30 wieku. Cała akcja rozgrywa się na ziemi. Trzecia odsłona jest ściśle połączona ze wcześniejszymi wersjami i z tego też względu posiada wiele wspólnych płaszczyzn fabularnych. Trzecia część ma też domknąć całą trylogię fabuły. W tej części pojawią się znani bohaterowie, którzy przyłączają się do walki w futurystycznym świecie, gdzie my jako ludzie toczymy walki o przetrwanie z obcą cywilizacją nazywaną Przymierzem. Dołączy do nas Master Chief, Cortana, czy Gravemind.

Świat nie oszczędzi nam widowiskowych, pełnych akcji zwrotów walk, w których będziemy mierzyć się z silnymi postaciami, posiadającą ulepszoną inteligencję taktyczną. Do efektywniejszego wypełniania zadań, będziemy mogli skorzystać z różnych pojazdów i maszyn latających. Po za tym, mamy mnóstwo przydatnych gadżetów tj. przenośne tarcze, pola siłowe czy maska niewidoczności.

Halo 3 posiada opcję korzystania z Xbox Live, otwierający wachlarz możliwości grania z innymi uczestnikami w multiplayer. Kampanię możemy przechodzić sami, albo z pomocą innych graczy, którzy wcielają cię w pozostałe postacie. Będziemy mogli skorzystać z wielu trybów gry wieloosobowej, a gdy nie posiadamy łącza internetowego, możemy podzielić ekran na cztery części i przechodzić grę z przyjaciółmi.

Wymagania:

  • Konsola Xbox 360

No Comments for this post

No comments yet.

Leave a comment

Name (required) Comment
Mail (required)
Website